
SAMSUNG Galaxy A25 6GB/128GB BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.4
0
3215
Gözqamaşdırıcı və Parlaq Ekran təcrübəsi
Galaxy A25 5G-nin 6,5 düymlük Super AMOLED displeyi zəngin rəngləri və detalları 1000 nit-ə qədər parlaqlığı ifadə edir, eyni zamanda açıq havada görünmə üçün Vision Booster ilə gücləndirilir. Bundan əlavə, Eye Comfort Shield zərərli mavi işığı azaldır ki, gözləriniz gecə-gündüz qorunsun.
Kinematoqrafiya həyatı üçün multi-kameralar
50 meqapiksellik Əsas kamera ilə təchiz edilmiş cihazınız OIS ilə yüksək keyfiyyətli şəkillər çəkməyə hazırdır. Galaxy A25 5G təkmilləşdirilmiş 13MP Ön kamera ilə kəskin və aydın selfilər çəkir.
Sürətli, geniş və güclü
Güclü Exynos 1280 prosessoru, 8GB RAM yaddaş və microSD kartı ilə əlavə 1TB dəstəyi ilə 128GB daxili yaddaş ilə hər şeyi edin - hamısı 5G sürəti ilə birlikdə.
2 günlük batareya ilə daha uzun ömür
2 gün davam edən və Super Fast Charging ilə sürətlə doldurulan 5000 mA/s (tipik) batareya ilə məhsuldar olmaq üçün daha çox vaxt var
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM, 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Çəki | 197 q |
| Ölçülər | 76,5x161x8,3 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Prosessor | Samsung Exynos 1280 |
| Prosessor tezliyi | 2400 MHz, 4 GHz Cortex-A78, 6x2,0 GHz Cortex-A55 |
| Qrafik prosessor | Mali-G68 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video (əsas kamera) | 30 kadr sürətində UHD 4K (3840 x 2160), HD təsvir ölçüsü ilə 240 kadr/s |
| Video asta çəkiliş | 480 kadr |
| Ekran | Full HD, Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6,5 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 2340×1080 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Non-removable |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Qulaqlıq interfeysi | mini jak 3,5 mm |
| Naviqasiya sistemi | BeiDou, GPS, Galileo, QZSS, QLONASS |



Rəylər