
Motorola moto G04s 4G 4GB/128GB CONCORD BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.9
0
1383
Premium dizayn və sürətli performans
Motorola moto G04s HDR, Gecə Görünüşü və Portret rejimləri ilə kəskin, ani fokuslanmış fotoşəkillər üçün 50 MP əsas kameraya, üstəgəl sosial media üçün hazır selfilər üçün 5 MP ön kameraya malikdir. Onun zərif, yüngül dizaynı cəmi 178 q ağırlığında və 7,99 mm nazikliyi ilə yüksək səviyyəli tutqun örtükə malikdir. Gorilla Glass 3 ilə qorunan 16,66 sm (6.6), 90 Hz diaqonallı ekran Yüksək Parlaqlıq və Gecə İşığı rejimləri ilə immersiv görüntü təqdim edir. UNISOC T606 çipset, 4 GB RAM və 128 GB yaddaşla təchiz edilmiş o, 8 GB-a qədər RAM Artırma ilə qüsursuz performans və çoxlu tapşırıqları təmin edir. 5000 mAh batareya sürətli doldurma ilə geniş istifadəni təmin edir. Android 14-də işləyərək məxfiliyi və fərdiləşdirməni artırır. Dolby Atmos immersiv audio təqdim edir. Üçlü kart yuvası ikili SİM və 1 TB-a qədər microSD genişləndirilməsini dəstəkləyir.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by), 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Çəki | 178,8 q |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Şəbəkə | GSM / HSPA / LTE |
| Prosessor | Unisoc T606 (12 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x1,6 GHz Cortex-A75 və 6x1,6 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MP1 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (geniş), 0.64µm, PDAF |
| Ön kamera | 5 MP, f/2.2, (geniş) |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | IPC LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6,56 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1612, 20:9 |
| Qorunma dərəcəsi | suya davamlı |
| Giriş interfeysləri | USB Type-C portu (USB 3.1) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Non-removable |
| Sürətli şarj | 15W |
| Bluetooth versiyası | 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Naviqasiya sistemi | GPS, A-GPS, LTEPP, SUPL, QLONASS, Galileo |
| Qablaşdırmaya daxildir | Adaptor, Kabel, Arxa qapaq |



Rəylər