
SAMSUNG GALAXY A16 SM-A165 6GB/128GB LIGHT GREEN
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.7
0
5812
Bir smartfondan maksimum gözlənti
Canlı rənglər və detallar 6,7" displeydə canlanı. Samsung Galaxy A16-nın 6,7 düymlük ekranı sizə əylənmək üçün daha çox yer təmin edir. FHD+ Super AMOLED displeyin canlı rəngləri və canlı detalları ilə sevimli məzmununuza zövq alacaqsınız. Keyfiyyətli kadrlar üçün 50MP əsas kameradan və aydın selfilər çəkmək üçün 13MP ön kameradan istifadə edə bilərsiniz. 5000 mAh batareya Samsung Galaxy A16-nın tək enerji ilə güclü işləməsini təmin edir. Super Fast Charging funskiyası ilə o, tez bir zamanda sizə xidmət göstərməyə geri qayıdır. One UI 6.1 sizə hər şeyi rahatlıqla istədiyiniz kimi idarə etməyə imkan verir.
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Çəki | 200 q |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Şəbəkə | 4G |
| Prosessor | MediaTek Helio G99 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.2GHz |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video formatı | 1080p, 30 kadr/s |
| Video asta çəkiliş | var |
| Ekran | Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran rənglərinin sayı | 16 milyon |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Li-Po |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 164.4 × 79.9 × 7.9 |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 25 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Qablaşdırmaya daxildir | Smartfon, USB-C kabeli, məlumat kitabçası |



Rəylər