
XIAOMI REDMI NOTE 15 8/256GB BLACK
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
4.4
0
4626
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Çəki | 183.7 qr |
| Ölçülər | 164 x 75.4 x 7.9 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15, up to 4 major Android upgrades, HyperOS 2 |
| Prosessor | Mediatek Helio G100 Ultra (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 108 MP, f/1.7, 24mm (wide), 1/1.67 |
| Ön kamera | 20 MP, f/2.2, (wide), 1/4.0 |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30/60fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, 3200 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.77 inches, 110.9 cm2 (~89.7% screen-to-body ratio) |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2392 pixels (~388 ppi density) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 6000 |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 33W |



Rəylər