
TECNO SPARK GO 1 4GB/128GB STARTRAIL BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
0
0
1569
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Ön şüşə, arxa plastik, çərçivə plastik |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 (Go nəşri), HIOS 14 |
| Prosessor | Unisoc T615 (12 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.6 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MP1 |
| Kamera | 13 MP, f/1.8, 27mm (wide), PDAF |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | var |
| Ekran | IPS LCD, 120Hz |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6,67 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x1600 piksel, 20:9 nisbət (~263 ppi sıxlıq) |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
| Giriş interfeysləri | USB Type-C portu |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Sürətli şarj | 15W |
| Enerji toplama növü | USB Type-C, OTG |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5 mm |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Naviqasiya sistemi | GPS |



Rəylər