
SAMSUNG GALAXY A16 SM-A165 4GB/128GB LIGHT GREEN
Endirimi 12 aya 0% böl
0
0
1867
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Çəki | 200 q |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Şəbəkə | 4G |
| Prosessor | MediaTek Helio G99 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.2GHz |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP + 5 MP + 2 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video formatı | 1080p, 30 kadr/s |
| Video asta çəkiliş | var |
| Ekran | Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran rənglərinin sayı | 16 milyon |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Li-Po |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 164.4 × 79.9 × 7.9 |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 25 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Qablaşdırmaya daxildir | Smartfon, USB-C kabeli, Məlumat kitabçası |




Rəylər