Samsung Galaxy S21+ 8/128GB SILVER
Endirimi 12 aya 0% böl
4.7
0
472
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 128GB 8GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11, One UI 3.1 |
| Şəbəkə | 4G, 5G |
| Prosessor | Exynos 2100 (5 nm) - International / Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, auto-HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Triple 12 MP+64 MP+12 MP / Ön kamera 10 MP Dual video call, Auto-HDR |
| Video (əsas kamera) | Əsas kamera 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS / Ön kamera 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Ekran | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1300 nits (peak) / Corning Gorilla Glass Victus |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 inches, 107.8 cm2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 4800 mAh / 25W |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 161.5 x 75.6 x 7.8 mm |
| Digər | Barmaq izi skaneri, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX , ANT+, |
Rəylər