Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | DUAL SIM |
| Yaddaş | 64GB 4GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11, One UI Core 3.1 |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | MediaTek MT6833 Dimensity 700 5G (7 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, USB Type-C 2.0 |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera Quad 48 MP+ 8 MP (ultrawide)+2 MP (depth)+ 2 MP / Ön kamera 13 MP, f/2.2, (wide) |
| Video (əsas kamera) | 1152p@30fps |
| Ekran | TFT |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.6 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh / Sürətli şarj olunma 15W |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 167.2 x 76.4 x 9 mm |

Rəylər