
HONOR Pad X8a 4/64GB SPACE GRAY
Endirimi 6 aya 0% böl
4.5
0
2853
HONOR Pad X8a planşetini kəşf edin
HONOR Pad X8a planşeti 1920x1200 piksel təsvir ölçüsünə malik 11,00 düymlük sensor ekranla təchiz edilib. HONOR Pad X8a səkkiznüvəli Snapdragon 680 prosessoru ilə təchiz edilib. 4 GB RAM-a malikdir. HONOR Pad X8a Android 14 əməliyyat sistemi ilə işləyir və 8300 mAh çıxarılmayan batareya ilə təchiz edilib. Kameralara gəldikdə, arxa tərəfdəki HONOR Pad X8a 5 meqapiksellik kameraya malikdir. Selfie üçün ön tərəfdə 5 meqapiksellik kamera var. HONOR Pad X8a Android 14-ə əsaslanan MagicOS 8.0 əməliyyat sistemi ilə işləyir və microSD kartı (1000 GB-a qədər) vasitəsilə genişləndirilə bilən 128 GB daxili yaddaşa malikdir. Honor Pad X8a ölçüləri 256,97 x 168,46 x 7,25 mm (hündürlük x en x dərinlik) və çəkisi 495,00 qramdır. O, Space Grey rəngində buraxılıb. HONOR Pad X8a-da qoşulma seçimlərinə USB Type-C, Wi-Fi 802.11 və USB OTG daxildir. Planşetdəki sensorlara ətraf işığı sensoru və akselerometr daxildir.
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 MagicOS 8 |
| RAM yaddaş | 4 GB |
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 680, 6nm |
| Prosessor tezliyi | 2.4 GHz |
| Qrafik prosessor | Adreno 610 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Ölçülər, mm (HхEхQ) | 257x168,5x7,3 |
| Batareya | 8300 mAh |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | TFT LCD |
| İcazə | 1200 × 1920 piksel |
| Ölçü, düym | 11.0 |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 5 MP |
| Meqapiksel (ön kamera) | 5 MP |
| Video icazə | var |
| Funksiyalar | əsas kamera - yüksək dinamik diapazon (HDR) |
| Kadr tezliyi (maksimum) | 90 Hz |
Əlavə |
|
|---|---|
| Bluetooth | var, v5.1 |
| WI-FI | var |
| Çəki | 495 q |
| Buraxılış ili | 2024 |
| Rəng | space gray |


Rəylər